Korteriühistule

Miks just Deckol?

Deckol OÜ pakub korteriühistutele kvaliteetset kompleks-renoveerimistöid või siis ka ainult fassaadisoojustust. Oleme fassaaditöid teostanud juba 18 aastat ning osad meie meeskonnas töötavad inimesed tegelenud fassaadidega alates 1996. aastast. Meie firma on läbi aegade viimistlenud rohkem, kui 800 000 m2 fassaade. Selline maht annab firmale ja meie töötajatele piisava kogemuse, et olla Eesti mastaabis juhtiv ettevõte fassaadide renoveerimise ja soojustamise alal. 
Ühistud saavad meilt kvaliteetset abi hoonete täisrenoveerimiseks. Oleme renoveerinud kümneid Kredexi kaasabil rahastatud hooneid. Meilt saate abi nii katuste, avatäidete ja välispiirete renoveerimisel, kui ka küttesüsteemide, torutööde ja ventilatsioonisüsteemide uuendamisel. Aitame ka projekteerimisel ning energiaauditi tegemisel.
Deckoli teostatud tööd räägivad ise enda eest. Me ei vaja reklaami, sest igal aastal on mitu meie teostatud objekti väärinud ametlikku äramärkimist erinevatel konkurssidel nii eestis, kui ka euroopa materjali tootjate seas.

Deckol on Eesti Korteriühistute Liidu ja Eesti Ehitusviimistlejate Liidu liige. Samuti mitmete tuntud fassaadimaterjalide tootjate poolt tunnustatud koostööpartner, keda juletakse soovitada.

Milleks üldse soojustada fassaadi?

Kindlasti puutub iga korteriühistu sellise küsimusega kokku järjekordsel ühistu koosolekul. Elanikud üldjuhul ei taha aru saada, et fassaadi soojustamine-renoveerimine on küttesüsteemi renoveerimise kõrval üks vajalikumaid töid ühistu juures, mis otseselt hakkab raha koheselt tagasi tooma väiksemate küttearvete näol. Korralikult soojustatud fassaad vähendab meie küttearveid ca 30-35 %. Terviklikul renoverimisel aga isegi 50%.

Lisaks võimaldab renoveeritud fassaad kaitsta seina konstruktsioone niiskuse sissetungi eest, kõrvaldab külmasillad, annab fassaadile uue välisilme, võimaldab ajada sirgeks kõverad seinad ning tõstab korterite turuväärtust.

Kokkuvõttes need investeeringud, mis kulutatakse ühistu fassaadi kordategemiseks, tasuvad end kiiresti ära korteri turuväärtuse tõusu ja väiksemate küttearvete näol. Aga ka esteetiline külg ei mängi mitte väikest rolli. Eks iga inimene elab parema meelega värskes ja korralikus ühistus, kui vanas lagunenud ja räämas fassaadiga elamus.

Mida teha, kui tahtmine renoveerida fassaadi, kuid raha ei jätku?

Kuna Deckol on Swedbanki koostööpartner fassaadide renoveerimise-soojustamise alal, siis loomulikult soovitame pöörduda panga poole, kellelt laenu saamine ei ole ühistute jaoks sugugi keeruline. Pangalaenuga saate oma eesmärgid saavutatud lühikese aja jooksul ning laenu tagasimakse ei ole suurem, kui igaaastaselt kaotatud raha soojuskadudele.